02.11.2015

Серед радників Міністерства інфраструктури виявили корупціонерів, шахраїв, колишніх регіоналів та росіян


Для ефективної роботи будь-якому міністру потрібний щтат радників – спеціалістів, які фахово підкажуть, як вплине те чи інше рішення на розвиток усієї галузі. До їх думки дослухаються і нею ж часто керуються. Якщо міністрів українці знають хоча б в обличчя, то про радників навіть не задумуються. Хто ж такі радники: професійні консультанти чи сірі кардинали? Міжфракційне депутатське об'єднання Верховної Ради України «Депутатський контроль» взявся це перевірити і надіслало до міністерств запити із проханням надати інформацію про тих, хто консультує їх очільників.

Абсолютним рекордсменом за кількістю радників є Міністерство інфраструктури – там виявилося 50 позаштатних радників. На другому місті Міненерговугілля – 38. Найскромнішим у своїх потребах виявився Мінкульт – всього один радник, та й той у штаті. Загалом 14 міністрам «підказує» близько 220 радників.

З’ясувалося, що серед величезної когорти консультантів, що заповнили Міністерство інфраструктури, можна виявити багато дійсно цікавих персоналій. Одні активно просувають власні бізнес-інтереси, другі приховують свої прибутки, треті очікують «жирних» посад, а четверті — недолюстровані чиновники часів Януковича.

01.11.2015

Мы должны объединяться, чтобы остановить диктатуру Порошенко


Глaвa укpaинcкoй «Рaдикaльнoй пapтии» Олeг Ляшкo пpизвaл гpaждaн oбъeдинитьcя пpoтив «диктaтуpы» пpeзидeнтa Пeтpa Пopoшeнкo в cвязи c apecтoм copaтникa oлигapхa Игopя Кoлoмoйcкoгo, лидepa пapтии «УКРОП» Гeннaдия Кopбaнa. Об этoм oн нaпиcaл в Facebook.

«Мы дoлжны oбъeдинятьcя, чтoбы ocтaнoвить диктaтуpу Пopoшeнкo. Пpeзидeнт личнo oтдaeт кoмaнды ГПУ и СБУ oб apecтe нeудoбных oппoнeнтoв. Этo пpecтуплeниe и ocнoвaниe для импичмeнтa», — нaпиcaл Ляшкo.

Кopбaн был зaдepжaн в cуббoту Службoй бeзoпacнocти Укpaины пo пoдoзpeнию в opгaнизaции пpecтупнoй гpуппиpoвки, нeзaкoннo иcпoльзoвaвшeй cpeдcтвa фoндa пoмoщи бoйцaм aнтитeppopиcтичecкoй oпepaции. 45-лeтний пoлитик, бaллoтиpoвaвшийcя нa cocтoявшихcя нeдaвнo мecтных выбopaх в мэpы Киeвa, был дocтaвлeн нa дoпpoc в глaвнoe cлeдcтвeннoe упpaвлeниe Гeнпpoкуpaтуpы Укpaины.

20.10.2015

Экономика России почти достигла дна, — Wall Street Journal



В России розничные продажи в сентябре снизились более, чем на 10%, а капитальные инвестиции и промышленное производство продолжает падать.


Об этом пишет издание The Wall Street Journal,

«В целом эти показатели подразумевают, что экономика находится в нижней части цикла, так что рецессия не будет продолжаться дальше», — говорится в аналитическом отчете банка Barclays Capital.

«Однако показатели не означают, что экономика восстановится быстро», — отмечено в сообщении.

Автор статьи подчеркивает, что сильнее всего кризис бьет по российским потребителям, так как уровень инфляции достигает 16%. Тем временем, Центральный банк намерен сократить эту цифру до 4%.

25.08.2015

Авант-банк вимагає термінового розслідування брехні в програмі «Схеми»

Головному редакторові
«Радіо Свобода»
Кузнецовій І.С.


Першому заступнику
генерального директора
Національної телекомпанії України
Харебіну О.В.

 

Генеральному Директору
телеканалу новин «24»
Андрейко Р.Б.

2 липня 2015 року в сюжеті «Корупція на пошті» програми «Схеми» на Першому національному телеканалі та в програмі «Схеми» на телеканалі новин «24» журналіст звинувачує АВАНТ-БАНК у тому, що фінансова установа нібито здійснювала по заявках ДП «Укрпошта» валютообмінні операції за курсом нижче ринкового протягом травня – червня 2015 року, що не відповідає дійсності і завдає серйозної шкоди іміджу і репутації банку.


Висновки, що зроблені журналістом у матеріалі, на жаль, говорять лише про його непрофесійність або упередженість. Йдеться про, цитуємо: «У травні-червні ДП «Укрпошта» продала через «Авант-банк» майже шість мільйонів доларів США. Причому за курсом значно нижчим, ніж могла би. Зокрема: 22 травня 1 мільйон доларів був проданий за курсом 20,6 гривні за долар, хоча, згідно з інформацією Нацбанку, більшість угод на міжбанківському валютному ринку укладалися за середньозваженим курсом понад 20,8 гривні за долар. Таких операцій була ціла низка: маленькому банку продавали валюту за курсом нижче ринкового, допомагаючи йому на різниці курсу чималенько заробити. Таким чином, тільки на цих простих операціях ДП «Укрпошта» фактично втратила близько двох мільйонів гривень – на продажу валюти через «Авант-банк».

24.08.2015

На России случайно озвучили потери своих солдат в войне с Украиной

 
Во время необъявленной войны на Донбассе Россия потеряла убитыми не менее 2000 военнослужащих, еще 3200 получили тяжелые ранения.

Об этом сообщило российское издание «Деловая жизнь» в статье под названием «Повышение зарплаты военнослужащим в 2015 году».

Однако материал в первоначальном виде провисел на сайте недолго. Его вскоре отредактировали, убрав информацию о потерях и цифры выплат родственникам убитых и раненных. При этом в кэше Google статья пока еще доступна в первоначальном виде.

23.08.2015

«Укрпошта» звинуватила журналістів програми «Схеми» в брехні, яку поширили Радіо Свобода та Перший національний

«Укрпошта» звернулася з відкритим листом до Національної телекомпанії України та Радіо Свобода, в якому наполягає на вибаченнях стосовно подання недостовірної та викривленої інформації, а також вимагає  невідкладного офіційного спростуванні в аналогічний спосіб інформації сюжету «Корупція поштою», джерелом поширення якої є програма «Схеми» Радіо Свобода та Перший національний канал.

У листі, зокрема, йдеться, що 02 липня 2015 року на Першому національному каналі в ефірі програми «Схеми» вийшов сюжет «Корупція поштою», в якому йдеться про нібито завдані “Укрпошті” збитки в розмірі 2 млн грн при продажу валюти через Авант-банк. Відео з цією програмою з’явилося також на сторінці Радіо Свобода в мережі Інтернет та відеохостінгу YouTube.

Крім того, публікації з посиланням на інформацію з цього сюжету з’явилися і в низці інших українських ЗМІ.

Свобода слова в діяльності засобів масової інформації є одним з найважливіших інститутів демократії, тому Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (далі – «Укрпошта») з великою повагою ставиться до роботи журналістів, особливо тих, які сприяють об’єктивному висвітленню інформації про роботу нашого підприємства.

Разом з тим «Укрпошта» вважає інформацію, викладену в цьому сюжеті програми, недостовірною, викривленою та такою, що не відповідає дійсності. Звинувачення, що лунають в передачі, є вигаданими, необґрунтованими, абсурдними та помилковими.

У відеосюжеті «Корупція поштою» подано суб’єктивні та надумані висновки журналістів, які не мають права видавати власні оціночні судження та вигадки за достовірну інформацію. У цьому сюжеті журналістами програми брутально порушено стандарти журналістики. Вони не представили збалансованої точки зору щодо висловлених в сюжеті звинувачень на адресу «Укрпошти», висувають голослівні обвинувачення, а також підлаштовують факти під завчасно зроблені висновки та під одну точку зору.

01.08.2015

Россия опасается серьезного военного поражения на Донбассе – российский оппозиционер


Агрессивные действия России уже давно не так успешны, как этого хотели бы в Кремле, заявил политик

Власти России опасаются серьезного военного ответа и поражения на Донбассе. Такое мнение выразил российский оппозиционер Константин Боровой.
"Каждый раз, когда необходимо добиться начала переговоров, перед каждым Минском (первым и вторым), Россией активно использовался инструментарий шантажа: активизировалась агрессия, проводились наступательные операции, подтягивалось тяжелое вооружение, всевозможные провокации – и политические, и военные. Я думаю, в данном случае шантаж также будет использоваться. Мы приближаемся к тому моменту, когда на агрессивные меры России может последовать очень серьезный военный ответ. Насколько я понимаю, Кремль этой ситуацией очень обеспокоен. Укрепляется армия Украины, начались поставки вооружений, и в какой-то момент очередная провокация может закончиться серьезным военным поражением. Агрессивные действия России уже давно не так успешны, как этого хотели бы в Кремле", – сказал он.
Он отметил, что на данный момент позиция ЕС, США и Украины очень осторожна.
"Никто не хочет развития конфликта. Вот эта стадия в какой-то степени заморозки конфликта – всех устраивает. Гибель людей происходит, но не в тех количествах, если бы это было результатом широкомасштабных военных действий", – добавил Боровой.
Напомним, что по данным украинских спецслужб, на территории Украины находится около 9 тысяч российских военных и около 45 тысяч боевиков.


Франция выдвинула условия Кремлю относительно трибунала по «Боингу»



Россия должна подтвердить свою приверженность международному праву в вопросе созыва международного трибунала по катастрофе «Боинга» над Донецкой областью, заявил посол Франции в Москве Жан-Морис Рипер.

Сама же Франция поддерживает инициативу созыва такого трибунала:
«Мы поддерживаем эту инициативу», ответил посол, отвечая на соответствующий вопрос.
Посол рассказал, какие ожидания у Франции относительно трибунала по катастрофе «Боинга».
«Мы понимаем, что пока расследование не пришло к каким-либо конкретным выводам, мы считаем, что именно создание трибунала позволит выяснить, что же все-таки произошло с самолетом. Вот почему мы поддерживаем эту инициативу. И мы надеемся, что все члены Совета безопасности, особенно страны — постоянные члены возьмут на себя свою ответственность», — отметил он.
Вместе с тем, комментируя позицию Москвы, которая выступает против созыва подобного трибунала, посол заявил: «Россия утверждает, что является сторонницей международного права. И это случай это продемонстрировать», — отметил посол.

Как сообщалось, Россия в Совбезе ООН заблокировала резолюцию о трибунале для расследования причин крушения «Боинга-777″.

«За» проект резолюции высказались 11 государств Совбеза ООН, «против» высказалась Россия, воздержались представители трех государств. Из-за того, что Россия на правах постоянного члена Совбеза ООН высказалась «против», резолюция не была принята.

Постпред США в ООН заявила, что вето России подрывает мировую безопасность, а глава МИД Украины считает, что вето России подтверждает ее вину в крушении «Боинга». Вместе с тем, Великобритания требует альтернативного трибунала по «Боингу».

Напомним, российский политик заявлял, что трагедия с «Боингом» приведет Путина в Нюрнбержский трибунал, а Россию — к оккупации.

Суддями-хабарниками буде займатися окремий відділ, - НАБУ


Для боротьби з корупцією в судах у структурі Національного антикорупційного бюро буде створено спеціальний відділ.

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник, повідомляє прес-служба НАБУ.

Відповідаючи на питання, як боротися з хабарництвом в судах, якщо справи будуть розглядатися саме в судах, Ситник заявив, що істотно мінімізує ризик прийняття незаконного рішення належне розслідування кримінальної справи.

"Я ... бачив, коли мова йшла про хабарі розміром 500 тис. - 1 млн. доларів, який на суддів був тиск, щоб вони прийняли у цій справі якесь певне рішення. Але ми контролювали хід справи до того, як буде винесено вирок, і він набуде чинності, по-друге, якщо докази здобуті належним чином, і вони явно доводять вину підозрюваного, судді дуже важко прийняти явно незаконне рішення ", - зазначив Ситник.

Також він висловив думку, що судова реформа буде проведена, але буде дуже складною, оскільки перші, хто її не хоче - самі судді.

"Така ситуація довго в державі не може зберігатися. Будуть саботувати цю реформу, але вона буде йти ... Є політична воля на проведення реформи", - зазначив Ситник.

Україна до 40-ї річниці Гельсінського акту знову закликала Росію припинити агресію


Міністерство закордонних справ із нагоди 40-ї річниці Гельсінського заключного акту закликало Росію негайно припинити агресію проти України, повернутися на шлях виконання принципів цього акту та норм міжнародного права.

«Для України, як і для абсолютної більшості держав-учасниць ОБСЄ, є очевидним, що без відновлення Росією поваги до Гельсінських принципів та виправлення скоєних нею грубих порушень під загрозою опинилися всі напрацювання в рамках НБСЄ/ОБСЄ за 40 років її існування. Під загрозою опинилася безпека і стабільність на всьому просторі ОБСЄ», – мовиться в заяві.

Нагадавши, що 1 серпня 1975 року в Гельсінкі у Фінляндії лідери 35 держав Європи та Північної Америки підписали Заключний акт тодішньої Наради з безпеки і співпраці в Європі, що нині перетворилася на Організацію з безпеки і співпраці в Європі, МЗС звернуло увагу, що агресія Росії проти України затьмарила відзначення 40-ї річниці цієї події.

«Вдавшись до незаконної окупації та анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, збройного втручання на Донбасі та викрадення українських громадян, Росія порушила більшість принципів та зобов’язань, закладених в основу ОБСЄ. Серед них – повага до суверенітету і територіальної цілісності, непорушність кордонів, відмова від застосування чи погрози силою, а також сумлінне виконання своїх зобов’язань згідно з міжнародним правом», – наголосили в Києві.

Росія називає окупацію українського Криму і свої претензії на анексію півострова «законними», а агресію проти України на Донбасі взагалі заперечує, заявляючи, ніби не причетна до тамтешніх подій. 
 
 

Популярные сообщения